Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Jaki prezent z okazji wieczoru panieńskiego?

05-08-2020

Gadżety i prezenty na WIECZÓR PANIEŃSKI >> KLIKNIJ

Wieczór panieński stanowi bardzo ważne wydarzenie w życiu przyszłej panny młodej. Nic dziwnego, że organizacja tego typu spotkań szybko zagościła w naszej tradycji. To świetna okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych koleżanek i przyjaciółek, jak i złapanie chwili oddechu. Dla wielu pań ślubne przygotowania stanowią bowiem spore wyzwanie logistyczne, które wymaga zgrania licznych drobiazgów, związanych z motywem przewodnim ślubu. Wieczór panieński to także wspaniała okazja do uczczenia stanu, jakim było narzeczeństwo. Stanowi on wprowadzenie do ostatnich przygotowań przed zaślubinami, weselem i rozpoczęciem nowej życiowej drogi.

Humorystyczny prezent z okazji wieczoru panieńskiego

Dla wielu z nas wieczór panieński to czas, kiedy warto się zabawić i wyluzować. Jest to jednocześnie okres, w którym przyszła panna młoda otrzymuje prezenty od przybyłych gości. Doskonałym pomysłem na prezent z tej okazji jest kubek lub filiżanka. To bardzo praktyczny prezent, jednak wyróżnia się na tle innych. Może on przedstawiać wizerunek przyszłej panny młodej, napis żona lub obrączki. Zdarza się, że można stworzyć samodzielnie napis, którym może być na przykład przyszłe nazwisko obdarowanej osoby. Każda kawa czy herbata wypita z otrzymanego prezentu, z pewnością przypomni wiele miłych chwil z wieczoru panieńskiego.

Podobnym prezentem w tej kategorii są koszulki typu t-shirt, na których również możemy umieścić humorystyczne obrazki lub napisy. Wśród popularnych grafik na wieczór panieński znajdziemy: pannę młodą w welonie, uciekającą pannę młodą, obrączki i wiele innych. Popularne są także napisy, takie jak: panna młoda, bride, żona idealna, najlepsza narzeczona. To doskonały prezent, gdyż sprawdzi się w trakcie wieczoru panieńskiego, poprawin i na co dzień. Będzie stanowić miłą pamiątkę na długie lata.

Może coś DIY? To dość szeroki temat, gdyż jedynym ograniczeniem w tym przypadku jest nasza własna wyobraźnia. W tym przypadku warto zaangażować wszystkie osoby, które przybędą na wieczór panieński. Dzięki temu może powstanie list z poradami dla przyszłej żony, pudełko - niezbędnik dla przyszłej żony lub pudełko z gadżetami na romantyczny wieczór. Doskonałym pomysłem wydaje się być także mała galeria zdjęć przyszłych państwa młodych, która w przyszłości ozdobi ich własne M.

Co może się jeszcze okazać dobrym prezentem na wieczór panieński?

Dobrze zorganizowany wieczór panieński, z całą pewnością zapewni wiele niezapomnianych chwil. Bez względu na miejsce, czy to w klubie, domowych pieleszach lub nad morzem, warto wybrać niecodzienne dodatki na ten wieczór. Podczas zabawy trzeba wyglądać w niecodzienny sposób. Wspaniałym pomysłem może się okazać zestaw na wieczór panieński, zawierający między innymi różowych kajdanek, stringów oraz piórek. Inną propozycją jest zestaw kocicy, składający się z opaski z uszami, muszki oraz ogonka. Pozycje te z pewnością będą doskonałym uzupełnieniem zabawy w tą wyjątkową noc, jednocześnie taki zestaw dostarczy wszystkim uczestnikom ogromną dawkę radości i śmiechu.

Organizując przyjęcie dla przyszłej panny młodej warto pomyśleć również o doborze właściwych akcesoriów na wieczór panieński. Wśród nich powinny znaleźć się zabawne gadżety, obejmujące między innymi: słomki w kształcie penisków, lizaki w kształcie pośladków lub penisa, czy kielichy do wina lub zestawy kieliszków do wódki z wizerunkiem strażaków lub robotników. Dobór tych produktów niewątpliwie podkreśli charakter imprezy organizowanej dla przyszłej panny młodej.

Uzupełnieniem takiego wieczoru będzie zabawny prezent. Doskonałą propozycją z pewnością okaże się: opaska z welonem i różyczkami, stringi damskie w serduszku z napisem just married,  mega kielich do wina z umieszczonym tekstem - królowa parkietu, czy mega kielich do wina z napisem - przyszła panna młoda. Wspaniałą pamiątką z tego przyjęcia będzie zapewne zabawny dyplom kochanki, specjalne drzewko szczęścia przygotowane z myślą o wieczorach panieńskich czy różowy kask piwny.

Wspaniałe gadżety na wieczór panieński

Wieczór panieński to impreza, na której nie może zabraknąć zabawnych akcesoriów ubioru. Ciekawą propozycją są z pewnością naszyjniki hawajskie, które nadają zabawnego charakteru spotkaniu. Równie trafionym gadżetem okażą się świecące, humorystyczne uszy królika, rogi renifera oraz diablicy.

Propozycją, która pozwoli się wyróżnić paniom na wieczorze panieńskim będą różowe czapki z daszkiem z unikalnym napisem, jak: druhna, panna młoda czy panna młoda 01. Do kompletu można dobrać różowe gwizdki imprezowe w kształcie penisków oraz fartuch kuchenny ze wzorem przygotowanym z myślą o wieczorze panieńskim. Uzupełnieniem tego zestawu mogą być zmywalne tatuaże na wieczór panieński z napisem: „DRUŻYNA PANNY MŁODEJ” lub innym, zabawnym tekstem.

Gadżeciarskim prezentem z okazu panieńskiego będzie z pewnością laur z napisem: Żegnaj panno, witaj żono lub figlarna świeca w kształcie wacka. Propozycji na prezent z okazji wieczoru panieńskiego jest wiele, a Ty jaki wybierzesz? Zabawny, praktyczny czy bardzo humorystyczny?

Polecane produkty

Zestaw - Niezbędnik panieński. Ostatni browarek, ostatnie wino, ostatni shot

Zestaw - Niezbędnik panieński. Ostatni browarek, ostatnie wino, ostatni shot

Zestaw składa się z wysokiego kieliszka do wina, szklanki, małego kieliszka do wódki oraz pompon brelok. Zapakowane w ozdobny kartonik....
Szarfa Czerwona - Ostatnia noc wolności

Szarfa Czerwona - Ostatnia noc wolności

długość 135cm, szerokość 8cm
Gra - Ostatnia Noc Wolności - Wieczór Panieński

Gra - Ostatnia Noc Wolności - Wieczór Panieński

Zestaw zawiera:komplet 10 szt. balonów, welon dla panny młodej, baner z napisem "Wieczór Panieński", karty z poleceniami, książeczka z zadan...