Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka - jaki wybrać?

16-07-2020

W dzisiejszych czasach kupno prezentów to może być, jak się okazuje „wyższa szkoła jazdy”. Niezbędne są nie lada zdolności oraz orientacja w różnych kategoriach produktów. Szczególnie dużym wyzwaniem może być śmieszny prezent dla chłopaka. Co będzie najlepiej sprawdzało się jako prezent pod choinkę albo na urodziny? Który podarunek można wybrać na dzień chłopaka lub z okazji imienin?

Nie zawsze od razu strzelimy w dziesiątkę, ale najważniejsze będzie zweryfikowanie kilku ważnych czynników. Przede wszystkim musimy oczywiście przynajmniej trochę znać taką osobę. Powinniśmy przynajmniej pobieżnie znać zapatrywania takie osoby na robienie prezentów i jakie np. śmieszne upominki mogą ją akurat ucieszyć. Poza tym pamiętajmy o tym, że w dzisiejszych czasach szeroko rozumiana kultura trochę się zmieniała i w zachodnim społeczeństwie za chłopaka będzie się uważać nie tylko dorosły mężczyzna, ale nawet emeryci, którzy mogą się charakteryzować rzeczywiście dużym poczuciem humoru. Oczywiście zwracajmy również podczas takich zakupów uwagę na to, jaki jest stopień zażyłości z konkretnym chłopakiem albo mężczyzną. W końcu inne podarunki będziemy chcieli przekazać podczas imprezy urodzinowej naszemu tacie, a inne dziadkowi, czy też może koledzy z pracy. Dobrym rozwiązaniem może być szukanie takich produktów, które nie tylko będą miały bardzo dobry stosunek jakości do ceny, ale również będą jednocześnie estetyczne i bardzo praktyczne. Celem nadrzędnym jest po prostu wywołanie uśmiechu na obliczu obdarowanej osoby.

Śmieszny prezent dopasowany do osoby

Są pewne grupy prezentów, które gwarantują nam, że taki podarunek będzie zapamiętany na całe życie. Warto zauważyć, że np. z punktu widzenia kobiet najlepiej się kierować bardzo prostą zasadą, że prezent powinien być dosadny. Jeżeli np. podarujemy znajomym albo przyjacielowi, czy też partnerowi ręcznik kąpielowy, to pamiętajmy o tym, że nie będzie on się zastanawiał nad tym tygodniami, co akurat chciałyśmy mu zasugerować, wybierając taki upominek. Nie będą tutaj aż tak bardzo analizowane czynniki stylistyczne oraz kolorystyczne. Mężczyzna po prostu będzie się cieszyć z praktyczności takiego artykułu. Warto więc myśleć o takich sytuacjach odwrotnie. Jeśli jesteś kobietą i zamierzasz kupić prezent na urodziny albo Dzień Chłopaka i zastanawiasz się, jakbyś się poczuła, gdybyś dostała taki prezent, który akurat ty wybrałaś, to wtedy powiedz sobie, że mężczyzna myśli właśnie odwrotnie. To trochę ułatwia sytuację, jeżeli chodzi o wybór prezentu. Na pewno przykrości partnerowi nie sprawimy. Sytuacja jednak może się komplikować, gdy chcemy kupić coś rzeczywiście śmiesznego. Mężczyźni mają trochę inne poczucie humoru, a szczególnie ci współcześni. Pamiętajmy, że w ogólnie pojętej przestrzeni społecznej żarty stają się coraz bardziej ironiczne i cyniczne. Nie znaczy to, że prezenty nie będą śmieszne. Dobrze np. będzie się sprawdzać również kufel do piwa z napisem „przetrwają tylko najsilniejsi”, który będzie przedstawiać wizerunek kościotrupa pijącego piwo. Mężczyzna, gdy otrzyma taki prezent, to na pewno nie pomyśli, że sobie z niego szydzimy. Będzie się po prostu cieszył z ładnego kufla, który trafi do jego kolekcji.

 Stringi jako zabawny prezent na Dzień Chłopaka

Masz pewność, że osoba, której chcesz podarować prezent, ma ogromne poczucie humoru i nigdy się nie obraża? Można wówczas do takich zakupów podejść trochę bardziej odważnie. Bardzo ciekawym rozwiązaniem mogą być np. stringi w różnorodnych wzorach i kolorach. Wyobraź sobie minę Twojego chłopaka, który otrzymuje taki podarunek. Na pewno śmiechu będzie co niemiara. Z kategorii tych produktów dużą popularnością cieszą się stringi typu „słoń”. Nietrudno się domyślić, z czym będzie nam się tutaj kojarzyła trąba słonia i duże uszy wyglądające jak wachlarze. Z kolei uniwersalnym prezentem dla każdej osoby, nawet takiej, która raczej sceptycznie podchodzi do takich żartów, może być krawat z napisem „piwo to moje paliwo”. Ważne przy takich wyborach jest to, by prezenty były zabawne, a jednocześnie mogły pełnić przynajmniej minimalną funkcję praktyczną.

Odpowiednie opakowanie prezentu

Zwróćmy również uwagę na to, że niezależnie od tego, czy wybierzemy ręcznik albo kufel do piwa, czy też może jakąś śmieszną statuetkę z oryginalnym napisem to takie podarunki zawsze powinny być zapakowane. Nigdy nie ignorujmy takiego zewnętrznego wizerunku prezentu. Zwykły szary papier, którym jest owinięty podarunek, to za mało. To, jak zapakujemy prezent, będzie bardzo dużo mówić o nas samych i o naszym stosunku np. do solenizanta. Na szczęście wiele sklepów oferuje nam gratisowe profesjonalne pakowanie, ale można się tym także zająć osobiście. Warto kupić jakiś typowo męski i oryginalny piękny graficznie papier no i oczywiście przepiękną kokardę. To może być również jakieś piękne duże pudełko, które potem może się przydać do przechowywania podarunków. W ofercie sklepu smieszneprezenty.com.pl znajdziecie również szeroki wybór atrakcyjnych torebek na prezenty, które dodatkowo podkreślą zabawowy charakter podarunku.