Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Dzień nauczyciela - jaki prezent dla nauczyciela wybrać?

05-10-2020

Szkoła, przez jednych znienawidzona, przez innych uwielbiana. Jedno jest pewne, szkoła w życiu każdego człowieka odgrywa ogromną rolę. To tam poznajemy przyjaciół na całe życie, przeżywamy pierwsze radości i smutki, poznajemy świat i jego tajemnice. To na szkolnych korytarzach odbywamy najbardziej emocjonujące randki i przyjacielskie rozmowy.

Bardzo ważnym elementem tworzącym szkołę są bez wątpienia nauczyciele. To oni przekazują nam swoją wiedzę, uczą, wychowują, pokazują dobro i zło, które jest na świecie. Pod wpływem wielu z nich wybieramy nasze przyszłe szkoły, zawody oraz ścieżki życiowe. Jak wiemy, nauczyciel nie ma łatwego życia. Zapanowanie nad zgrają kilkunastu dzieciaków z niespożytą energią jest trudne. Z pozoru łatwiej mają nauczyciele w liceach lub profesorowie na studiach. Jednak oni z kolei, muszą się mierzyć z trudnymi, niewygodnymi pytaniami ze strony młodych ludzi, którzy dopiero wchodzą w dorosłe życie. Jesień to naturalny czas powrotów do szkoły, a także czas podziękowania nauczycielom za wykonywaną pracę, czyli święto Dnia Nauczyciela. Warto zatrzymać się na chwilę i pomyśleć, w jaki sposób można okazać nauczycielom wdzięczność za ich wiedzę i poświęcenie i chociaż skromnym upominkiem docenić ich trud. Oto kilka naszych propozycji na wyjątkowy prezent na Dzień Nauczyciela i nasz TOP 5 najchętniej wybieranych przez klientów prezentów.

TOP 5 prezentów dla nauczyciela

Długopisy + etui „Dla super nauczyciela” – praktyczny prezent, który każdemu nauczycielowi przyda się na co dzień. Elegancki długopis zamknięty w stylowym etui z napisem. W tym wypadku siła prezentu tkwi w jego prostocie. Co może być bowiem bardziej potrzebnym nauczycielowi akcesorium niż właśnie długopis?

Figurka „Wiktor Za rolę najlepszego nauczyciela” – któż nie marzy o własnej figurce głoszącej wszem i wobec, że jesteśmy najlepsi? Figurka Wiktor to miły gest dla każdego nauczyciela oraz nauczycielki. Jeśli szukasz bardziej humorystycznego sposobu na okazanie wdzięczności nauczycielowi, to jest to opcja wprost idealna.

Koszulka z napisem „Najlepszy nauczyciel na całym świecie” – wygodny, bawełniany t-shirt z nadrukiem z przodu. Kolejny prezent z przymrużeniem oka – dla każdego nauczyciela, który nie tylko jest świetnym fachowcem, ale też kompanem i przyjacielem dla uczniów.

Kubek „Nauczyciel z klasą” – kubek do ulubionej kawy czy herbaty to zawsze dobry pomysł. Do tego napis głoszący, że obdarowana osoba jest super nauczycielem/nauczycielką. Praca bez kawy się nie obejdzie żadnego dnia, więc nauczyciel będzie mieć ten dowód wdzięczności praktycznie przez cały czas przy sobie.

Certyfikat wyjątkowego nauczyciela – elegancki certyfikat na ładnym papierze. Dzięki bambusowym listwom z łatwością można go zawiesić na ścianie. Powiedzenie nauczycielowi, że jest najlepszy, to jedno, ale potwierdzenie tego na piśmie i wydanie certyfikatu, to już niebagatelne osiągnięcie dla nauczyciela. To pomysłowy drobiazg, który może zostać z nauczycielem na dłużej, np. wisząc na ścianie w klasie. Dzięki temu po ukończeniu szkoły pozostanie też namiastka wspomnień i tego, co nauczyciel wspólnie przeżywał ze swoimi uczniami.

Inne pomysły na fajny prezent dla nauczyciela

Powyższe przykłady to jednak tylko najpopularniejsze prezenty, jakie możesz wybrać dla nauczyciela. W naszym sklepie internetowym odnajdziesz znacznie więcej inspiracji, które pomogą stworzyć indywidualny, dopasowany do konkretnej sytuacji i osoby upominek. Twój nauczyciel może otrzymać medal, puchar, dyplom, czy figurkę ozdobną, które również powiedzą mu o tym, że uczniowie uważają go za najlepszego, ulubionego nauczyciela. Możesz wybrać też mnóstwo drobiazgów, zarówno tych ozdobnych, jak też bardzo praktycznych, jak np. breloczki do kluczy. Osłodą codziennej pracy nauczyciela będzie też czekolada w specjalnym opakowaniu z dedykacją i życzeniami. Jak więc widzisz, możesz postawić na prezenty o różnym przeznaczeniu. Fajnym prezentem dla nauczyciela może być zarówno ozdoba, słodki upominek, jak i przedmiot codziennego użytku.

Kreatywne opakowanie

Integralną częścią każdego prezentu jest jego opakowanie. Ono również może stanowić siłę kreatywnego prezentu. Warto poświęcić więc chwilę również na odpowiednie zapakowanie prezentu na Dzień Nauczyciela. Pod tym względem masz obecnie naprawdę bardzo dużo możliwości. Dostępne są papiery ozdobne, torebki na prezenty, zarówno papierowe, jak i materiałowe, czy też pudełka – każde z mnóstwem wesołych wzorów, wśród których na pewno znajdzie się pasujący do okazji.

Warto docenić nauczycieli chociażby przez ten 1 dzień w roku i obdarować ich skromnym upominkiem. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak trudna jest ich codzienna praca oraz ile serca zostawiają, aby uczniowie mogli zdobyć potrzebną im do dorosłego życia wiedzę, a także by mogli wspominać przyjemne chwile dziecięcej beztroski. Odnajdź inspirację na naszym blogu oraz stronie internetowej i wybierz prezent dla każdego nauczyciela!