Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Śmieszne prezenty na wieczór kawalerski. Poznaj nasze propozycje!

28-08-2020

Ślub to w życiu każdego mężczyzny wyjątkowe wydarzenie. Jest to moment rozpoczęcia nowej drogi życia u boku ukochanej kobiety. Jednak zanim nastąpi ten doniosły dzień, obowiązkowym wydarzeniem  jest wieczór kawalerski. Wieczór kawalerski organizują Panu Młodemu zazwyczaj świadek wraz z najlepszymi kumplami. Możliwości na zorganizowanie udanego wieczoru kawalerskiego jest wiele. Jednak żaden z nich nie obejdzie się bez symbolicznych, zabawnych prezentów. Odpowiednio dobrane prezenty nie tylko ucieszą oraz rozbawią towarzystwo na imprezie, ale również mogą zostać fantastyczną pamiątką tego jedynego, pamiętnego wieczoru.

Czy kupować prezent na wieczór kawalerski?

Na początku powstaje pytanie, czy w ogóle trzeba kupować prezent na wieczór kawalerski. Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Często bowiem świadek, przygotowując takie atrakcje dla Pana Młodego jak: paintball, wyjazd na domek letniskowy, quady, prywatna loża w klubie po zebraniu składki od pozostałych uczestników uznaje, że sama organizacja wieczoru jest prezentem. Mimo wszystko nawet w tym wypadku warto mieć przygotowany jakiś pamiątkowy drobiazg. Jeśli wieczór kawalerski nie różni się od zwykłego wyjścia do ulubionego lokalu na przysłowiowe piwo, to wtedy prezent jest obowiązkowy.

Jako organizatorzy wieczoru kawalerskiego dla najlepszego przyjaciela, brata czy kumpla powinniśmy dużo wcześniej zaangażować się w całe przedsięwzięcie. Należy skontaktować się z osobami, z których obecności Pan Młody by się ucieszył. Następnie należy zrobić delikatny wywiad i poznać oczekiwania samego zainteresowanego. Pamiętajmy również, że świetnym źródłem informacji dla nas może być wybranka serca przyszłego Męża. Następnie należy zabrać się za rezerwacje miejsc, szukanie atrakcji, a także… wybór prezentu. Z doświadczenia wiemy, że najlepsze prezenty to takie, które są niezobowiązujące i jednocześnie umieją rozbawić.

Śmieszne prezenty na wieczór kawalerski

Pamiętajmy, że prezent powinien być dopasowany do osobowości obdarowywanego Pana Młodego. Wieczór kawalerski to specyficzna impreza, której charakter ma delikatnie seksualny podtekst. O ile wizyty w nocnych klubach dla panów są już bardzo passe, to zabawny gadżet jest jak najbardziej na miejscu. Pamiętajmy jednak, że każdy ma inny poziom poczucia humoru i to, co nam może wydać się przezabawne, dla innych może znajdować się już na granicy taktu i dobrego smaku.

Wśród kategorii śmiesznych prezentów na wieczór kawalerski możemy wyróżnić:

 • koszulki z nadrukami;
 • kufle, kubki oraz kieliszki;
 • gry planszowe;
 • puzzle erotyczne;
 • dyplomy;
 • krawaty;
 • puchary;
 • bielizna;
 • lalki do kochania;
 • akcesoria erotyczne.

Jaki prezent na wieczór kawalerski?

Jeśli organizujemy wieczór kawalerski dla bliskiego przyjaciela lub brata, wtedy możemy sięgać po bardziej wyluzowane prezenty. Klasykiem wśród panów są dmuchane lalki. W sklepie internetowym smieszneprezenty.com.pl znajdziemy ich ogromy wybór. Polecamy szczególnie Lalkę do kochania – Amelia lub Lalkę do kochania – Sandra. Obie zostały wykonane z przyjemnego w dotyku materiału i są naturalnych rozmiarów. Gwarantujemy, że z pewnością wzbudzą sensację w trakcie imprezy.

Bardzo ciekawą opcją są różnego rodzaju gry. Możemy wybierać od Kart erotycznych, przez Kolorowe domino -kamasutra po bardziej rozbudowane gry planszowe. Jeśli chcemy sprawić przyjemność nie tylko Panu Młodemu, możemy wybrać zestaw akcesoriów erotycznych Trylogia Grey’a. Twórcy zainspirowani kultową już książką o tematyce BDSM stworzyli zestaw, w którym znajdziemy: pejcz, kajdanki z miękkim futerkiem oraz koronkową maskę. Taki prezent z pewnością się przyda każdemu Mężowi.

Jeśli wybieramy się na wieczór kawalerski do kogoś, z kim nie możemy sobie pozwolić na taką bezpośredniość mamy również doskonałe propozycje. Idealnym prezentem będzie Koszulka – Dzień sądu ostatecznego lub Koszulka – Po odejściu od ołtarza reklamacji nie uwzględnia się. Innym pomysłem związanym z częścią garderoby, może być Krawat premium, których znajdziemy duży wybór w sklepie online smieszneprezenty.com.pl. Dobrą pamiątką będzie też Kufel ze śmiesznym napisem lub Zestaw Party Mix, w którego skład wchodzi shaker oraz dwie szklanki w formie żarówek. Miłym upominkiem będzie również Dyplom – Kawalerskie pożegnanie, być może nie zawiśnie na honorowym miejscu w domu Pana Młodego, ale z pewnością za każdym razem spojrzenie na niego wywoła uśmiech oraz miłe wspomnienia.

Ranking najśmieszniejszych prezentów na wieczór kawalerski

Wśród naszego TOP 5 śmiesznych prezentów w roku 2020 znalazły się:

 1. Kask piwny niebieski – Przyszły Pan Młody

Wygodny kask z uchwytem na dwie puszki ulubionego piwa. W zestawie z rurkami łączącymi. Niezastąpiony w trakcie oglądania sportowych rozrywek.

 1. Kufel szklany – Sex instruktor

Wysoki kufel do piwa o pojemności 500 ml. Z przodu zabawny nadruk. Niezastąpiony towarzysz wieczorów prawdziwego mężczyzny.

 1. Gra alkoholowa – Czas Gentelmanów. Dla prawdziwych mężczyzn.

Imprezowa gra towarzyska dla tych, co nie boją się prawdziwych wyzwań, mają poczucie humoru oraz są koneserami alkoholowych trunków. Grajcie dopóki głowa Wam na to pozwala!

 1. Gadający Pilot – Steruj Kobietą

Pilot, który za pomocą głosowych rozkazów rozpali każdą kobietę! 33 komendy zapewniają fantastyczną zabawę w sypialni.

 1. Puchar – Żegnaj kawalerze, witaj mężu

Prawdziwe trofeum każdego świeżo upieczonego męża.