Do darmowej dostawy brakuje: 179,00 zł

Piłkarzyki - Babcia w akcji

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 74-049
  • Dostępność: Produkt w magazynie
    Kategorie: KLASYCZNE; INNE; Dla BABCI
    Do darmowej dostawy brakuje: 179,00 zł
  • szt.
  • 59,00 zł / szt.

Plastikowy blat do gry w piłkarzyki. Największego smaku dodaje fakt, że na boisku zmierzą się dwie drużyny o mocno zaawansowanym wieku. Wygodny do ustawienia na stole, a dla leniuchów nawet na łóżku. Piłeczka w zestawie, po bokach, suwak do naliczania goli.  Wielkość blatu po złożeniu ok. 47 x 50 cm.

Zbuduj swoje monopolowe imperium! Masz już dość kupowania czerwonych domków i zamieniania ich na żółte hotele?  Chciałbyś dowiedzieć się jak zrobić dobrą tequilę i jak na niej zarobić? Uruchom własną produkcję alkoholu! Whisky, Gin, Wódka, Rum? Co chciałbyś produkować? „Stupromilowy biznes” to pierwsza strategiczna gra na rynku, w której budujesz i zarządzasz biznesem alkoholowym. Jednym z ważniejszych Twoich zadań będzie stworzenie własnej linii produkującej napoje sponiewierające, którą obsługują Chomiki z New Jersey. Pamiętaj jednak, że produkcja alkoholu na własne kopyto wymaga sporej gotówki! Aby było Cię stać na taki luksus,  wcześniej musisz zainwestować w mniejsze biznesy w różnych specyficznych branżach.

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a otrzymasz kod rabatowy o wartości 3% na pierwsze zakupy. Dodatkowo, powiadomimy Cię o wyjątkowych promocjach, ofertach i nowościach w Śmiesznym Sklepie